NOVINKY

 ZNOVUZROZENÍ MISHA/HAIR STUDIO

 

Sledujte aktuální novinky
 
VÍCE

 

 
Vlasy jako květnová koruna krásy

Květen je lásky čas a naše láska k vlasům a práci s nimi vám doufejme alespoň trochu vynahradí nepříjemnosti posledních měsíců. Ve studiu je vše připraveno na to, abyste své vlasy mohli opět hýčkat na té nejvyšší úrovni:

 

Kromě řady přírodních produktů pomáhajících s očistou i péčí o vlasy a vlasovou pokožku pro vás budeme v průběhu května uvádět také novou pečující a stylingovou řadu od Kérastase zaměřenou speciálně na vlnité a kudrnaté vlasy. S novinkou přichází i L’Oréal – prostřednictvím revolučních přípravků na neutralizaci kovů ve vlasech a jejich důkladný detox. Potřebovaly by ho vaše vlasy po dlouhé zimě jako sůl?

misha hair studio.jpeg
Jaro je v plném proudu a otvíráme

Vše kolem nás začíná být plné barev a my bychom se moc rádi o Vaše vlasy postarali a třeba i vybarvili výraznými barvičkami.

 

Proto neváhejte a kontaktujte nás.

 

Informaci o znovu otevření nebo další novinky sledujte na našem instagramu nebo facebooku mishahairstudio.

 

V březnu proběhlo několik školení od naší milované Mishi formou livestreamu, ve kterých Misha, která je ambassadorkou pro Loréal, inspirovala pomocí školení řadu kadeřníků, kteří mohli sledovat toto školení online.

Probíraly se techniky střihu, které jsou použitelné pro dlouhé, polodlouhé i krátké vlasy a jeden den byl věnován i extravagantnímu střihu.

 

Na toto i více se můžete těšit u nás ve studiu po 3.5.

Mishy školení.jpg
Spolupráce a sleva

Přemýšlíte už delší dobu, že byste chtěli pro svou pleť udělat něco mimořádného? Protože krása je komplexní záležitost, zahájili jsme spolupráci s Institutem klinické a estetické medicíny Asklepion.

 

Nejen Vaše vlasy si totiž zaslouží tu správnou péči a pořádnou porci hydratace. Proto pro Vás máme připravené slevy. Volejte k nám na recepci pro více informací nebo slevový kupón.

misha hair studio .jpg
Suchý únor

Tisíce lidí se po celém světě omezují v konzumaci alkoholu či kouření a vydávají se směrem k zdravějšímu životu.

 

Proč? Kromě dobrého pocitu ze sebe sama přináší „sekání dobroty“ lepší spánek, čistou hlavu, víc energie, ztrátu přebytečných kil a v neposlední řadě ulehčí i peněžence.

 

I u nás máme dlouhodobě zdravý životní styl a ekologický přístup mezi prioritami. 

misha hair vlasy.jpg
Leden v Misha Hair Studiu:setkání s novým!

Leden je už tradičně časem nových startů, naděje v lepší zítřky i očisty od starých a nepotřebných věcí, zároveň neexistuje lepší období pro alespoň malou reorganizaci života a pár nových předsevzetí než právě leden.

 

A proč nezačít třeba s vlasy? Přinášíme vám akci s řadou pro barvení vlasů Botanea, která nabízí možnost vkročit do nového roku s přírodním přístupem a zodpovědností k sobě i druhým. k.

 

Ideálním prostředníkem jakékoliv vlasové změny je pak vlasová očista s Malibu C.

misha botanea.jpg
Otevření studia vám přináší bezpečí i vánoční akce

V prosinci máme konečně, po dočasném uzavření kadeřnických salonů daného vládním nařízením, OTEVŘENO. Po dobu vaší návštěvy vás udržíme v bezpečí.

Celý prosinec můžete i nadále pořizovat vánoční dárečky pro své blízké v podobě profesionálních produktů na vlasy 

 

Pod stromeček se hodí také vouchery na naše služby v novém roce, stačí si jen vybrat.

mishahairstudio.jpg
 

Poradíme i pomůžeme s barvou

Přes náhlé nucené volno nezahálíme a připravili jsme pro Vás i na listopad super novinky. Dárky, dárky, a zase dárky! Rozdáváme plná balení skvělých vlasových produktů a těšit se můžete i na vánoční balíčky k zakoupení!

 

Celý listopad si u nás na recepci můžete zakoupit vánoční balíčky nebo barvy na vlasy. Letos jsme pro vás poprvé připravili  vánoční balíčky ve všech řadách – stačí si vybrat 1, 2 nebo 3 produkty, které Vám krásně zabalíme a ještě od nás  dostanete spoustu krásných dárků.

 

Při koupi tří produktů Kerastase si můžete vybrat jako dárek zdarma luxusní bytový parfém v ceně 550 kč nebo si raději vyberete dárkový voucher na obřad Discipline, Extentioniste či Nutritive v hodnotě 650 kč? A pokud rádi cestujete i po Čechách, určitě zvolíte jako dárek sadu cestovních miniatur produktů Kerastase. I k Vánočním sadám Loreal jsou dárky připraveny.

 

Čeká toho tu na Vás ale daleko více,  třeba i vouchery na vlasové služby po otevření. Zastavit se pro svůj dárek nebo svou barvu!!!!!

Ach jo

Je tu pauza, která postihla nás všechny, ale jsme v této situaci společně. A my se nemůžeme dočkat, až nám zase budou pod rukama rozkvétat vaše vlasy. Těšíme se na vás po 20.11.

A do té doby můžete využít našeho výdejního okénka. Volejte na recepci 603 398 941 a sledujte naše sociální sítě FB a Instagramu mishahairstudio

Září a novinky

V září jsme testovali Kérastase novinku určenou pro všechny typy vlasů. Jedná se o revitalizační řadu Chronologiste, která obsahuje před-šamponovou péči, detoxikační šampon, intenzivně regenerační masku a parfémovaný olej na vlasy s nádhernou pudrovou vůní. Kromě výsledků na vlasech nás okouzlila právě parfemace celé řady. Získá si i vás?

 

Produkty Chronologiste jsou tím pravým řešením pro vlasy, kterým chybí celková vitalita. Dodává jim hebkost, sílu a neodolatelný lesk. V říjnu najdete jednotlivé produkty k zakoupení i na doma na našich prodejních stojanech hned vedle recepce.

1 / 1

Please reload