NOVINKY

 ZNOVUZROZENÍ MISHA/HAIR STUDIO

 

Sledujte aktuální novinky
 
VÍCE

 

 

V prosinci máme konečně, po dočasném uzavření kadeřnických salonů daného vládním nařízením, OTEVŘENO. Po dobu vaší návštěvy vás udržíme v bezpečí.

Celý prosinec můžete i nadále pořizovat vánoční dárečky pro své blízké v podobě profesionálních produktů na vlasy 

 

Pod stromeček se hodí také vouchery na naše služby v novém roce, stačí si jen vybrat.

 

Poradíme i pomůžeme s barvou

Přes náhlé nucené volno nezahálíme a připravili jsme pro Vás i na listopad super novinky. Dárky, dárky, a zase dárky! Rozdáváme plná balení skvělých vlasových produktů a těšit se můžete i na vánoční balíčky k zakoupení!

 

Celý listopad si u nás na recepci můžete zakoupit vánoční balíčky nebo barvy na vlasy. Letos jsme pro vás poprvé připravili  vánoční balíčky ve všech řadách – stačí si vybrat 1, 2 nebo 3 produkty, které Vám krásně zabalíme a ještě od nás  dostanete spoustu krásných dárků.

 

Při koupi tří produktů Kerastase si můžete vybrat jako dárek zdarma luxusní bytový parfém v ceně 550 kč nebo si raději vyberete dárkový voucher na obřad Discipline, Extentioniste či Nutritive v hodnotě 650 kč? A pokud rádi cestujete i po Čechách, určitě zvolíte jako dárek sadu cestovních miniatur produktů Kerastase. I k Vánočním sadám Loreal jsou dárky připraveny.

 

Čeká toho tu na Vás ale daleko více,  třeba i vouchery na vlasové služby po otevření. Zastavit se pro svůj dárek nebo svou barvu!!!!!

Ach jo

Je tu pauza, která postihla nás všechny, ale jsme v této situaci společně. A my se nemůžeme dočkat, až nám zase budou pod rukama rozkvétat vaše vlasy. Těšíme se na vás po 20.11.

A do té doby můžete využít našeho výdejního okénka. Volejte na recepci 603 398 941 a sledujte naše sociální sítě FB a Instagramu mishahairstudio

Září a novinky

V září jsme testovali Kérastase novinku určenou pro všechny typy vlasů. Jedná se o revitalizační řadu Chronologiste, která obsahuje před-šamponovou péči, detoxikační šampon, intenzivně regenerační masku a parfémovaný olej na vlasy s nádhernou pudrovou vůní. Kromě výsledků na vlasech nás okouzlila právě parfemace celé řady. Získá si i vás?

 

Produkty Chronologiste jsou tím pravým řešením pro vlasy, kterým chybí celková vitalita. Dodává jim hebkost, sílu a neodolatelný lesk. V říjnu najdete jednotlivé produkty k zakoupení i na doma na našich prodejních stojanech hned vedle recepce.

1 / 21

Please reload

 
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey YouTube Icon

všechny autorská práva Misha/hair studio