NOVINKY

 ZNOVUZROZENÍ MISHA/HAIR STUDIO

 

Sledujte aktuální novinky
 
VÍCE

 

 
 

Červené brýle jako novinka u nás ve studiu

Jako novinku, můžete u nás ve studiu opravdu na chvilku nechat odpočinout všechny své smysly, nově i zrak a s tím spojený celý zbytek nervového systému. Ochranné červeno-oranžové brýle, které nepropouštějí modré ani zelené světlo. Filtrují vlnové délky 460-580nm, na které je citlivý cirkadiánní rytmus člověka.


Modré světlo neproniká k očím ani z různých stran 
Lze použít i s dioptrickými brýlemi.

 

Nasaďte si je například během našich vlasových obřadů, které nabízíme jedinečně teď v našem studiu.
Určitě Vás potěší i dárek, který pro vás máme nakonec nachystán.

Děkujeme sociálním pracovníkům

Děkujeme profesím, nebo vlastní iniciativě a dobrému srdci, byli k dispozici potřebným, nemocným, vystrašeným, osamělým. Děkujeme všem sociálním pracovníkům, pečovatelkám a pečovatelům a všem těm, kteří pomáhali na vlastní pěst, s plným odhodláním jako dobrovolníci.

 

Ozvěte se nám máme pro vás dáreček. V podobě luxusního produktu na vlasy Thermo K spray ochrana v hodnotě 550kč, nebo Aura Botanica – přírodní ochrana vlasů v hodnotě 950kč. Vyberte si ten pravý.

Děkujeme a darujeme

Tento měsíc začínáme s největším poděkováním všem z oboru zdravotnictví.  Máme pro vás dárek k vlasové službě - a né ledajaký dárek.


Dárek od značky Kerastase, v podobě luxusního produktu na vlasy v hodnotě 400-800,-Kč . Při Vaší návštěvě předložte průkaz o vykonávané profesi a dárek je jen a jen Váš. 


Moc děkujeme v tento čas i do budoucna.

1 / 20

Please reload

 
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey YouTube Icon

všechny autorská práva Misha/hair studio